Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Шпигун та сім'я / Батьківщина Шпигунів (2022)
Японія, 2022, 25 хв
9.2
Голосів: 60
9.0 (13722)
7 967
1
04 гру 2023, 17:00
Сутінки - кодове ім'я холоднокровного і геніального шпигуна, який виконують свою роботу завжди чисто і без промахів. Його вибір припав на цей рід занять за його честолюбство, він думав, що зможе вплинути на устрій світу, позбавити його зла не справедливості. Хлопець завжди брав лише складні завдання, важливість яких була на високому рівні, і дуже небезпечна для нього. Начальство цінувало молоду людину, адже таких відповідальних та відважних людей не часто зустрінеш, тому для організації це був цінний співробітник, якого. Ауто заохочували усілякими способами.

Нову місію готував керівництво для Сумрака, але для цього хлопцю доведеться стати сім'янином. Тепер у нього нове ім'я - Лоїд Фолджер, він люблячий батько, відповідальний працівник та чудовий чоловік. Агента знайомлять з донькою Анею, при знайомстві він трохи дивується, адже у дівчинки не зовсім звичайна поведінка. Щоб хоч якось знайти контакт, чоловік починає вивчати книги з психології та виховання підростаючого покоління. Дружиною головного героя стане чарівна і небезпечна наймана вбивця Терниста принцеса, яку на час оперативної роботи звати Йор Брайан. Трьом раніше не знайомим людям доведеться максимально правдоподібно вжитися в образ сім'ї, що любить.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 25 невідома Gwean & Maslinka, FanVoxUA
Ashdivip 3 9 1080 ARN, FanVoxUA, Gwean & Maslinka, SkiDub, Flame Studio, Dzuski, Glass Moon, Amanogawa, InariDuB, Клан Кайзоку

Дивитися онлайн "Шпигун та сім'я / Батьківщина Шпигунів" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
9.2
Голосів: 60
55 5
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. Miko_San_17frame
    Miko_San_17
    24 травня 2023 11:24
    Дуже гарне й веселе аніме❤. Усим раджу до перегляду❤❤❤
Правовласникам