Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Літературні генії Бродячі Пси (2016)
Сирота Ацуші Накаджима виріс у дитячому будинку, де життя ніколи не було солодким. Раптом хлопець опинився один на вулиці, і не було жодної людини, здатної йому допомогти. Він ходив вулицями, сподіваючись знайти хоч якийсь вихід, але так і не зміг придумати нічого путнього. У результаті Ацуші вирішив, що йому залишається пограбувати першого перехожого, що попався. Так він зможе отримати трохи грошей та купити собі поїсти. Від необдуманого вчинку хлопця вберіг випадок. Коли Накаджима опинився біля річки, він знайшов у воді тіло чоловіка. Людина була ще жива, і головний герой зміг привести її до тями.

Незнайомець, який ожив, виявляється керівником детективного агентства, а його ім'я — Осаму Дадзай. Його підлеглі борються не простими злочинцями, і з найнебезпечнішими істотами. Усі члени агентства є володарями надздібностей, адже звичайні люди не можуть протистояти монстрам. Осаму пропонує хлопцю допомогти агенції. Якщо новенький впорається із завданням, він зможе отримати роботу детектива і буде забезпечений грошима. Тепер Накаджима розвиватиме свою над здатність, щоб працювати нарівні з кращими співробітниками.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 12 невідома FanVoxUA
Ashdivip 5 11 1080 FanVoxUA

Дивитися онлайн "Літературні генії Бродячі Пси" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
8.9
Голосів: 107
95 12
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. кукі
  кукі
  18 липня 2023 21:29
  якщо чесно , я очікувала озвучку на таймингу 5.10 ( 1 серія ) , типу як " давай зробимо фото? навіщо тобі ці фотографії ? " і тд. і тоді , це можна було б використовувати росйському аналогу
 2. Ґоджо саторо
  Ґоджо саторо
  4 листопада 2023 13:15
  Аніме добре поставлю десять з десяти
Правовласникам