Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Товариство сірокрилих (2002)
Цікаве аніме про маленьку дівчинку, якій судилося стати частиною незвичайного альянсу, і знайти нове життя. Головна героїня на ім'я Ракка прокинулася після довгого та дивного сну. У ньому вона падала з великої висоти, а після падіння раптово прокинулася. Прокинувшись у незнайомому місці, дівчина розуміє, що не пам'ятає про своє життя нічого. Пам'ять пуста, як новий аркуш паперу.
Поруч виявляються дівчата, що потрапили в це таємниче місце так само. Ніхто не пам'ятає минуле, навіть гадки не має, як потрапив сюди. Все, що їм лишається – триматися разом. Тепер вони не прості школярки, а члени спілки Сірокрилих. У кожної з дівчат є сірі крильця за спиною. Над головою ангельський німб.
Молода особа отримала своє ім'я Ракка, виходячи з того, що їй наснилося. У перекладі слово означає падіння. Усі малечі отримали нові імена за такою ж схемою. Насправді ангели з'являються з коконів, наче метелики. Крила згодом прорізаються на спині, як і німб над головою з'являється не відразу.
Живуть чарівні створіння у місті Гурі, що обнесений стіною та фортецею. Їхня місія – захищати місто. Як вони стали Сірокрилими – загадка, яку Ракка неодмінно хоче розгадати. Поступово завіса таємниці відкривається. Її подружки розкривають свою справжню натуру. Найдивніше, що не можна залишати стіни будинку. У сюжеті серіалу проводиться аналогія із концепцією чистилища. Можливо, це місце, де людина має спокутувати свої гріхи. Чи вдасться янголяткам зрозуміти, для чого вони потрапили сюди, покаже час.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Ashdivip 1 13 720 Gwean & Maslinka

Дивитися онлайн "Товариство сірокрилих" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам