Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Блакитний Екзорцист (2011)
Видовищний, наповнений містикою аніме-серіал про вічну війну між людьми та демонами. Рін і Юкіо не мають батьків, хлопчаки виросли в храмі, їх духовним наставником усі ці роки був Фудзімото, який вважав головним завданням свого життя екзорцизм – вигнання диявола.
Як часто буває у сім'ях, брати абсолютно різні. Рін – запальний непосида і забіяка, що вічно вплутується у всілякі розбирання. Юкіо - розумний і відповідальний, мріє стати лікарем і лікує садна братики, отримані в бійках.
Простим поясненням причин такої разючої різниці в характерах хлопців є те, що Рін не простий хлопчик, він напівдемон - напівлюдина, його батьком був не хто інший, як сам сатана. Мудрий Фудзімото завжди оберігав хлопця, коли демонічне початок брало гору, і не дозволив його батькові забрати Ріна до себе, щоб зробити своїм спадкоємцем та знаряддям для досягнення основної мети – поневолення світу людей. Духовний батько хлопчика віддав своє життя, захищаючи свого підопічного. Дізнавшись про це, Рін поклявся помститися, але для того, щоб стати переможцем у нерівному бою, йому потрібно мати спеціальні знання, і разом з братом вони вступають до школи для екзорцистів.

Дивитися онлайн "Блакитний Екзорцист" безкоштовно

Ashdivip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам