Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Гантц (2004)
Незвичайна історія про хлопця, який потрапив після раптової смерті у світ мертвих і змушений протистояти інопланетянам. Сюжет розповідає про нещасний випадок, коли друзі Кей та Като трагічно гинуть під колесами поїзда через спробу врятувати бездомного. Вони померли, але не вирушили до раю. Герої виявляються замкненими в квартирі, яка знаходиться в самому центрі галасливого Токіо. У кімнаті хлопці знайомляться з людьми, що мали вирушити на той світ.
У кімнаті розташована величезна чорна куля під назвою Ганц. Він створює копії померлих людей та контролює їхнє життя. Дивно, але всередині об'єкта знаходиться людина, яка залишається непритомною протягом усього серіалу. Він є акумулятором. Звели цю штуку самі люди за допомогою інопланетних креслень.
Вийти з будівлі неможливо, не можна торкнутися дверей. Ганц повідомляє персонажам, що їхнє життя було перервано. Новим життям керуватиме він і це закон. З цього моменту починається моторошна гра за виживання. Раптом усі переносяться до іншої кімнати, щоб вибрати для себе зброю та костюми. Отримавши інструкції, вони вирушають виконання завдання. Кожна вдала місія дарує бійцям окуляри. Як їх можна вирішити шляхом власного вибору. Якщо хлопець збере 100 очок, зможе вимагати звільнення. Або отримати потужну зброю, а також можливість повернути людину з пам'яті. Цікаво спостерігати, як розкривається справжня натура учасників гри. Багато хто не зміг дожити до наступного етапу і перейти на новий рівень.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 26 невідома Багатоголосий
Ashdivip 1 26 480 AniUA

Дивитися онлайн "Гантц" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
5
Голосів: 2
1 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам