Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка (2011)
Сюжет обертається навколо п'яти дівчаток-чарівниць, але розгорнуто розповідає історію чотирнадцятирічної Мадоки Канаме. Вона росте в звичайнісінькій родині, її мама ділова жінка, батько займається будинком і є ще молодший братик. Але одного разу їй сниться дивний сон, в якому вона бачить дівчину з темним волоссям, яка бореться з силами темряви. Який був подив Мадоки, коли красуня зі сну вранці опинилася в школі. Її звуть Хомура Акемі і вона досить грубо попередила Канаме, щоб та не лізла, куди її не просять. Але, як завжди, буває, що Мадока її не послухала. Ще у дівчини з'являється нова знайома чарівниця з милим звірком, білим та пухнастим грудочкою під назвою кюбеї, який ще й говорити вміє. Це звірятко пояснює, що якщо Канаме хоче стати чарівницею, їй просто потрібно загадати одне бажання, і вона отримає магічні сили. Вже в одній цій пропозиції відчувається каверза, але Мадока ще занадто наївна і не помічає підводного каміння. Вечорами вона з новою подругою ходить на вечірні рейди, попутно намагаючись визначитися з бажанням, адже воно одне, а в такому юному віці хочеться всього і відразу.
А в той же час Хомура мучиться, не наважуючись відкрити правду, боячись, що їй не повірять. Адже за отриману магію потрібно буде платити і плата може виявитися несумірною виконаному бажанню.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 12 невідома Saturn Union
Ashdivip 1 12 720 Gwean & Maslinka

Дивитися онлайн "Дівчинка-чарівниця Мадока Маґіка" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
10
Голосів: 4
4 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!

Рецензії

Аватарка
Nikoru (yipe)
24-06-2023, 18:49

Для людей які полюбляють стекло саме то, в цьому аніме багато страждань головних героїв та гарний сенс цього та всього всесвіту, сама задумка класна, гарно обработана, мені подобаються локації коли відбувається бій між чаривницею та чаклункою,...

Читати повністю
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам