Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Історія Таємничої Сім'ї Аркана (2012)
Серед теплого океану, що знаходиться десь у паралельній дійсності, знаходиться благодатна і розкішна земля. Гостро Регало став центром усієї торгівлі та подорожей, прекрасне місто прагнуть побачити хоч одним оком. За століття піратства та розбою місто не раз захоплювали та грабували, але зараз воно процвітає.
Керує містом зовсім не знати, а місцевий мафіозний клан, який зветься «Сім'я Аркана». Назву вони отримали недаремно: всі члени клану мають здатність контактувати з козирями Таро, які надають їм могутність і таємну містичну силу.
Главою сім'ї Аркана є Мондо, якого всі називають просто тато. Сина в нього немає, тому щоб не допустити кровопролиття, Мондо вирішив підшукати собі спадкоємця заздалегідь. Він влаштовує грандіозний турнір, на якому і вирішиться питання, хто з членів сім'ї Аркана, який бере участь у змаганні, стане його майбутнім главою. Призом стане і рука Фелічіти, єдиної дочки Мондо.
Проте свавільна дівчина відмовляється виходити заміж за переможця. Вибивши дозвіл зі свого батька, Фелічіта на рівних збирається брати участь у турнірі, щоб завоювати свою волю. Хто ж стане переможцем, і в чий бік козирі Таро спрямують свою прихильність та удачу?

Дивитися онлайн "Історія Таємничої Сім'ї Аркана" безкоштовно

Ashdivip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам