Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Божественні діяння у світі без богів (2023)
Японія, 2023, 24 хв
9.4
Голосів: 18
3 157
3
09 лип 2023, 23:00
Дії сюжету аніме відбуваються біля звичайного світу. Люди тут продовжували жити разом. Ангели могли перемагати найсильніших демонів. Пізніше відбулося ув'язнення головного бога вглиб землі. Діти цього божества мешкали там, де й люди. Тоді спостерігалася відсутність війн із розбіжностями. Почалася дружба між смертними та безсмертними. Часто почали вважати її звичайним явищем. Але тривало такий час зовсім не довго. Невідома особа одного разу розкрила друк. Раніше вона закривала монстрів, яким вдалося опинитися на волі.

Незабаром знадобилося, щоб їм допомагали діти. Необхідно було використовувати зброю, яка допомогла їм якось перемогти шкідливих істот. Але, була одна проблема. Вона полягала в тому, що потрібно було вчитися використовувати цю зброю. Боги поставили собі за мету і вони неодмінно досягнуть її. Їм не можна дозволити, щоб демонів посадили до клітки. Треба покінчити з появою війн та побоїщ. Ніхто спочатку не знав, яка сторона здобуде перемогу. Богам доведеться пережити досить важкий час. Вони навчатимуться, щоб знати, як користуватися зброєю. Їм треба зробити таким чином, щоб їх сприймали як справжніх воїнів.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 12 невідома Клан Кайзоку
Ashdivip 1 12 1080 Клан Кайзоку

Дивитися онлайн "Божественні діяння у світі без богів" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
9.4
Голосів: 18
17 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Рецензії

Аватаркаframe
Empty
11-07-2023, 17:15

Дуже...незвичний..досвід після перегляду...цього. Дивитись можна,але раджу тільки людям які можуть витримувати психологічну шкоду. Сюжет 5/10 Персонажі 7/10 Ідея 10/10 Адаптація та озвучка 10/10...

Читати повністю
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. Emptyframe
  Empty
  15 травня 2023 13:53
  Очікую нових серій,дуже цікава задумка щоб мене!
 2. Emptyframe
  Empty
  11 липня 2023 17:19
  От і як мені дізнатись чи це всі серії чи ще будуть,якщо це ніде не написано!
 3. Гість Van
  Гість Van
  У понеділок у 01:03
  Опис аніме просто дивовижний. Гіршого машинного перекладу я ще в житті не бачив. Саме аніме сподобалося, але дуже дивно головний герой себе поводить. Ніби і маніпулює всіма а ніби і має дружні почуття до людей. Щось не клеїться, сподіваюся, в наступних сезонах зроблять головного більш логічним.
Правовласникам