Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Пеклорай / Пекельний рай (2023)
Японія, 2023, 24 хв
9.5
Голосів: 44
9.3 (84)
9 987
1
11 лип 2023, 10:00
Аніме під назвою «Пекельний рай» розповідає історію про групу страчених злочинців, відправлених на таємничий острів з метою знайти ліки безсмертя. Острів славиться своїми небезпеками: дикі тварини, отруйні рослини, а також бійці, відомі як "віруючі", які мають надприродні здібності. Головний герой манги - колишній кілер Габімару, який був засуджений до страти за вбивство ста людей. Його відправляють на острів разом з іншими злочинцями, включаючи дівчину Тамакі, яку засудили до смерті за використання своєї здібності для вбивства.

Коли група прибуває на острів, вони дізнаються, що місія не така проста, як здавалося. Вони мають битися з "віруючими", а також знайти рідкісні квіти, необхідні для створення ліків безсмертя. У міру того, як Габімар і його товариші просуваються на острові, вони зустрічають безліч небезпек і таємниць, включаючи істот, які не можуть бути вбиті звичайними способами. Так починається їхня небезпечна подорож на острові, повна битв, інтриг і загадок, де кожен з них повинен використовувати всі свої здібності та сили, щоб вижити та досягти своєї мети.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 13 невідома FanVoxUA, Amanogawa
Ashdivip 1 13 1080 Кіото, FanVoxUA, InariDuB, Didko Studio, Amanogawa

Дивитися онлайн "Пеклорай / Пекельний рай" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
9.5
Голосів: 44
42 2
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. headshot
    headshot
    10 листопада 2023 22:07
    це просто потрібно побачити!!! мені особливо сподобалось в озвучці ПАНКІОТО (РЕКОМЕНДУЮ)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Правовласникам