Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Побачення з життям (2013)
Побачення з життям
дивитися онлайн
Японія, 2013, 24 хв
0
Голосів: 0
6.9 (3372)
130
0
04 січ 2023, 23:00
У серці найбільшого на планеті материка Євразія сталося незрозуміле явище, яке згодом назвали Просторовим розломом. Стихійне лихо спричинило численні руйнування та загибель понад 100 мільйонів людей.
Сидо Іцука – сирота. Удвох із сестричкою вони живуть у передмісті Токіо. Юнак випадково опинився в епіцентрі одного з малих просторових розломів, останнім часом вони все частіше стали виникати на території Японії, і дізнався, що на Землю насуваються Духи, у яких плани захоплення планети. У пошуках сестри, Сідо зустрів миловидну дівчину, одягнену в обладунки.
Раптом герой аніме переноситься на корабель, де керує сестра Котори. Хлопець розповів про свої пригоди, і йому пояснили, що це не проста дівчина, а дух, який несе загибель усьому живому. Єдина можливість зупинити її – змусити полюбити Землю та тих, хто на ній живе. Місія з приручення духу покладена Сидо. Познайомившись ближче, молоді люди перейнялися симпатією. Що станеться з нашою Землею? Чи буде вона все тією ж красивою планетою, видною з космосу, чи перетвориться на мляву пустелю?

Дивитися онлайн "Побачення з життям" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Всі частини франшизи:

Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?