Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Сказання про Арслана (2015)
Японія, 2015, 24 хв
0
Голосів: 0
7.5 (1997)
185
0
23 лис 2022, 11:09
Процвітаюче місто Екбатана, розташоване на перетині багатьох торговельних шляхів, є столицею великого королівства Парс, чия численна могутня армія, що володіє чудовою кіннотою, не боїться нікого, довгі роки захищаючи кордони держави від жадібних сусідів, які не припиняють спроб захопити таке привабливе. Але останніми місяцями ситуація на кордонах Парса стає вкрай неспокійною, що пов'язано з вторгненням на територію союзної держави Моріама величезної армії з Лузитанії.
У центрі сюжету виявляється одинадцятирічний принц Арслан, якого змалку готували до великої ролі майбутнього правителя Парса. Але осягати військову майстерність у хлопця виходило набагато гірше, ніж завойовувати серця оточуючих його своїми добрими і благородними вчинками. Перебуваючи в тіні батька, жорстокого короля Андрагораса III, який практично не цікавився вихованням сина і проводив весь свій час у нескінченних військових походах, де він особисто керував військом, Арслан залишається під опікою суворої відстороненої матері, яка зовсім не балувала сина своєю увагою.
І ось, через три роки, у віці чотирнадцяти років, наслідний принц Арслан вирушає до свого першого бойового походу, зовсім не підозрюючи, чим це може обернутися.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Ashdivip 2 8 720 Gwean & Maslinka

Дивитися онлайн "Сказання про Арслана" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Всі частини франшизи:

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?